Hotel Svinošice LUX HOTEL ONYX
 
ADRESA Hotel LUX HOTEL ONYX
Svinošice 113
Svinošice 67922
Česká Republika
Hotel-Svinosice-Onyx@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 6 m/s
Hotel LUX HOTEL ONYX ubytování Svinošice Aktuální počasí mlha
Hotel Svinošice LUX HOTEL ONYX - K hotelu přísluší parkovištěHotel Svinošice LUX HOTEL ONYX - disponuje restauracíHotel Svinošice LUX HOTEL ONYX - V hotelu je kulečníkHotel Svinošice LUX HOTEL ONYX -  je k dispozici připojení na internetHotel Svinošice LUX HOTEL ONYX -  je k dispozici letní terasaHotel Svinošice LUX HOTEL ONYX - krytý bazén v hotelu.Hotel Svinošice LUX HOTEL ONYX - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Svinošice LUX HOTEL ONYX - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Svinošice LUX HOTEL ONYX - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Svinošice LUX HOTEL ONYX - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Svinošice LUX HOTEL ONYX - na pokojích je telefon
 
Doporučte tyto stránky:

**** Hotel LUX HOTEL ONYX / Svinošice

Lux hotel Onyx****+ Brno je zbrusu nový hotel a restaurace na úrovni pro náročné klienty. Očekáváte-li luxus, stylové prostředí a vysokou kvalitu služeb, budete určitě spokojeni.

Brno Svinošice ubytování
Luxusní pokoje hotelu Lux Hotel Onyx jsou připraveny pro Vaše pohodlí. Hosté mají v pokojích k dispozici individuálně nastavitelnou klimatizaci, minibar, digitální safe a telefon s přímou volbou. Pobyt Vám zpříjemní LCD televizory se satelitním příjmem. Všechny pokoje jsou vybavené koupelnou se sprchou či vanou, včetně luxusního příslušenství, které je originálně zakomponované do prostoru moderní koupelny.

Na všech pokojích je také rádio, přípojka na internet, WIFI, možná přistýlka, snídaně v ceně. Pokoje De luxe a Superior mají navíc venkovní terasu s přímým vstupem k venkovnímu bazénu zdarma a vstupem do wellness zdarma.

Hotel LUX HOTEL ONYX Brno Svinošice Wellness
Přijďte si odpočinout a relaxovat do wellness v Lux Hotelu Onyx v Brně Svinošicích. V provozu je vnitřní bazén s protiproudem, finská sauna se solnými panely, parní sauna, odpočívárna (objednávka alespoň 1 hodinu předem). Stolní tenis pouze pro uzavřenou společnost. Venkovní vířivá vana s color terapií a i se zimním provozem (objednávejte alespoň 6 hodin předem). PARADISE - venkovní bazén, opalovací zóna (vodní házená, vodní bar min. 8 osob, uzavřená společnost). Objednat lze také masáže.

Ubytování v Brně Svinošicích LUX HOTEL ONYX restaurace
Součástí hotelu Lux Hotel Onyx je velmi příjemná restaurace s barem. Na letní sezónu pro Vás připravují na zahrádce speciality z grilu a udírny. Taktéž je možno objednat grilování selete nebo jehněte.

Brno Svinošice ubytování Lux Hotel Onyx služby
Ubytovací a hotelové služby - Příjezd do hotelu (check-in) po 13,00 hod - Odjezd z hotelu (check-out) do 12,00 hod - Pozdní odjezd (late check-out) do 18,00 hod příplatek 50%. Snídaně je v ceně pokoje. Jedno dítě do šesti let bez nároku na lůžko v ceně pokoje. Přistýlka za příplatek. Uzavřené parkování-kamerový dohled za příplatek. Parkování zdarma. Biliár za hodinovou sazbu.

Služby pro aktivní pobyt - V hotelu Lux Hotel Onyx ve Svinošicích je pro hosty připravena půjčovna jízdních kol. Klientům, kteří se zabývají myslivostí, hotel zajistí v blízkých revírech možnost lovu. Nedaleko hotelu se nachází Moravský kras. Pokud si budete chtít v zimě zalyžovat, pak 500 m upravovaná sjezdovka, půjčovna a servis lyží i večerní lyžování nabízí 30 km vzdálený SKI Areál Olešnice. V hotelu uskladní Vaše lyžařské vybavení, kterou s sebou vezete.

Doprava - odvoz hostů zdarma na letiště, Brněnské výstaviště nebo kamkoliv budete potřebovat komfortní cestování hotelovým vozem až pro 9 lidí. Budete-li si přát osobního řidiče a luxusní vůz na úrovni, který Vás odveze na jednání, schůzky nebo za zábavou, může Vám být k dispozici po celou dobu Vašeho pobytu.